Nasz zespół

Magdalena Zalewska
trener i jeździec

Magda zaczęła swoją przygodę z końmi od dyscypliny WKKW. Jedna z najlepszych w tej dyscyplinie w Polsce, srebrna medalistka Mistrzostw Polski, zdobyła kwalifikacje na olimpiadę w Atenach, wielokrotna uczestniczka zawodów międzynarodowych. Odniosła wiele sukcesów w WKKW lecz to ujeżdżenie zajmuje szczególne miejsce w jej sercu. Od początku współtworzy Equestę, z ogromnym powodzeniem trenuje jej konie, zdobywając razem z nimi kolejne medale w dyscyplinie ujeżdżenia, startując w zawodach krajowych i międzynarodowych.

Beata Stremler
trener i jeździec

Numer jeden polskiego ujeżdżenia. Wiele lat temu postanowiła przeprowadzić się do Niemiec żeby móc zdobywać wiedzę od najlepszych. Początki nie były łatwe lecz krok po kroku, rok po roku, Beata stała się jednym z najlepszych jeźdźców w Europie. Z sukcesami startowała w wielu zawodach międzynarodowych. W 2012 roku Beata reprezentowała Polskę na Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Londynie. Uwielbia swoją pracę, kocha konie i daje każdemu z nich szansę na zostanie gwiazdą ujeżdżenia. Cierpliwy nauczyciel i profesjonalista w każdym calu.

Sylwia Ruta
właścicielka i założycielka klubu Equesta

Pasjonatka dyscypliny ujeżdżenia. Equesta jest urzeczywistnieniem jej marzeń o stworzeniu profesjonalnego ośrodka treningowego w Polsce. Czynna zawodniczka ujeżdżenia, z powodzeniem startująca w zawodach rangi ogólnopolskiej.